Azja

Rejs: Chiny - Japonia – Hongkong – Wietnam – Bangkok - Singapur!

Serdecznie zapraszamy w wyjątkową podróż nasyconą barwami i zapachami Orientu. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowy przelot liniami Lufthansa, 16 nocy z 3 posiłkami dziennie na luksusowym statku Royal Caribbean Voyager of The Seas **** , niezwykle ciekawą ofertę zwiedzania w poszczególnych portach oraz opiekę polskiego pilota. Gwarantujemy malownicze pejzaże, niezapomniane wrażenia, wygodę podróży a przede wszystkim egzotyczne piękno Dalekiego Wschodu!

 

REWELACYJNY 20-DNIOWY REJS DALEKOWSCHODNI!

TERMINY GRUPOWE NA ZAMÓWIENIE!

 

CENA: od 12 700 PLN/os. w kajucie 2-osobowej wewnętrznej klasy L!!!

 

 


Dopłata do kajuty z oknem z widokiem na promenadę: 750 PLN od osoby dorosłej.

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

 

{rsform 5}


 

1 Dzień  06.10 Kraków - Frankfurt
16.45 odprawa biletowo – bagażowa na lotnisku w Balicach;
18.35 wylot z Krakowa do Frankfurtu;
20.15 przylot do Frankfurtu;
16.30 odprawa biletowo – bagażowa na lotnisku w Warszawie;
18.20 wylot z Warszawy do Frankfurtu;
20.10 przylot do Frankfurtu;
21.35 wylot z Frankfurtu do Pekinu.

2 Dzień 07.10 Frankfurt - Pekin

07.00 przylot od Pekinu;
Transfer do hotelu, zakwaterowanie od godz. 12.00 w hotelu 4* (1 noc).
Około południa wyjazd na zwiedzanie miasta w programie m.in. Zakazane Miasto i plac Tien An Men. Wieczorem kolacja w lokalnej restauracji – degustacja słynnej kaczki po pekińsku. Po kolacji powrót do hotelu, nocleg.

Pekin
jest stolicą Chińskiej Republiki Ludowej i trzecim największym miastem tego kraju. Jest ważnym punktem komunikacyjnym, ale też jednym z najważniejszych punktów na mapie atrakcji turystycznych Chin. Tutaj bowiem, w obrębie Miasta Cesarskiego, znajduje się Zakazane Miasto (Tzü chin cheng), zwane także Purpurowym, będące wydzieloną, prywatną rezydencją 24 cesarzy z dynastii Ming i Cing, otoczoną murem obronnym o łącznej długości 3584 m i fosą o szerokości 60 m. Obecnie Zakazane Miasto pełni rolę muzeum. Przed Zakazanym Miastem znajduje się Plac Niebiańskiego Spokoju - największy publiczny plac na świecie.

3 Dzień 08.10 Pekin - Tianjin
Śniadanie, czas wolny;
13.00 wykwaterowanie i przejazd do Tianjin (czas przejazdu ok. 3 godziny );
16.30 zakwaterowanie na statku ROYAL CARIBBEAN VOYAGER OF THE SEAS;
18.00 wypłynięcie w rejs.

4 Dzień 09.10 na morzu

Rejs po Morzu Wschodniochińskim.

5 Dzień 10.10 Japonia – Nagasaki

12.00 przypłynięcie do Nagasaki. Czas wolny na spacer po mieście lub udział w wycieczce fakultatywnej.

Nagasaki - miasto położone w zachodniej części wyspy Kiusiu nad Morzem Wschodniochińskim, rozwinęło się z wioski rybackiej w XII w., jako drugi po Hirado port japoński prowadzący handel z zagranicą. W okresie II wojny światowej zniszczone przez Amerykanów, którzy 9 sierpnia 1945 zrzucili na miasto drugą - po ataku na Hiroszimę - bombę atomową. Chociaż skala zniszczeń w porównaniu z Hiroszimą była mniejsza, jednakże wskutek eksplozji śmierć poniosło 39 tys. osób, a 25 tys. odniosło rany. Ok. 40% budynków zostało zniszczonych bądź uległo poważnym uszkodzeniom. Po wojnie odbudowane, stało się tradycyjnym miejscem spotkań działaczy ruchów i organizacji na rzecz pokoju i rozbrojenia nuklearnego.


20.00 wypłynięcie z Nagasaki.

6 Dzień  11.10 Japonia – Fukuoka

08.00 przypłynięcie do Fukuoki. Czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej.

Fukuoka przez wiele wieków służyła jako Brama Azji, dla Chin i półwyspu Koreańskiego. Na terenie całej prefektury nadal znajduje się wiele ciekawych historycznych i kulturalnych atrakcji, takich jak: Dazaifu Tenmangu, ruiny Rządu Dazaifu, ruiny zamku Akizuki oraz grobowiec Ozuka. Fukuoka jest nie tylko otoczona z trzech stron morzem, ale także usytuowana u podnóży gór z najsłynniejszą świętą górą Hikosan.


18.00 wypłynięcie z Fukuoki.

7 Dzień 12.10 na morzu
Rejs po Morzu Wschodniochińskim.

8 Dzień 13.10 Japonia - Okinawa
07.00 przypłynięcie do Okinawy. Czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej.

Okinawa
– japońska wyspa na Oceanie Spokojnym w archipelagu Wysp Okinawa będącym częścią archipelagu Wysp Ryūkyū. W czasie II wojny światowej doszło tam do wielkiej operacji desantowej wojsk USA, która spotkała się z zaciętą obroną Japończyków. Jest to jedno z nielicznych miejsc w Japonii, gdzie były prowadzone lądowe działania wojenne. Tak jak reszta Japonii Okinawa znalazła się pod okupacją i wróciła pod zarząd Japonii dopiero w 1972 roku. Wyspa jest kolebką karate.

17.00 wypłynięcie z Okinawy

9 Dzień 14.10 na morzu

Rejs po morzu Wschodniochińskim.

10 Dzień 15.10 Hong Kong
12.00 przypłynięcie do Hong Kongu. Czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej.

Hong Kong – dziś to oficjalnie już Specjalny Region Administracyjny Chin, ale nadal jest to miejsce, w którym świat Wschodu spotyka się ze światem Zachodu. Mimo że zamieszkany był i jest w 96% przez Chińczyków przez 150 lat rządzony był przez Brytyjczyków. Sprawiło to, że z jednej strony jest to miasto niesamowitych kontrastów a z drugiej jedno z największych centrów finansowo – gospodarczych świata. Hong Kong to półwysep Kowloon oraz wiele przybrzeżnych wysp, połączonych miastami i tunelami. Wizytówką miasta są sięgające chmur wieżowce wyspy Hong Kong, posag Buddy na Lantau oraz tętniący życiem Kowloon.


11 dzień 16.10 Hong Kong

Do południa czas wolny lub udział w wyciecze fakultatywnej.
13.00 wypłynięcie z Hong Kongu.

12 dzień 17.10 na morzu
Rejs po Morzu Południowochińskim.

13 dzień 18.10 Wietnam – Ho Chi Minh City
07.00 przypłynięcie do Ho Chi Minh City, czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej: rejs po Mekongu.

Ho Chi Minh City
(przed 1975 zwany Sajgonem) jest największym wietnamskim miastem i dawną stolicą Wietnamu Południowego. Jest tętniącym życiem miastem z kolorowymi targowiskami, z kolorową dzielnicą chińską i kolonialnymi zabytkami (m.in. słynny budynek Poczty Sajgońskiej, Katedra, Pałac Prezydencki. Zwiedzić tu można Tunele Cu Chi - bazę wojenna o długości 250 km, zbudowaną przez armię Viet Cong w 1965 roku, jest to podziemny system kanałów, gdzie turyści będą mieli okazję wcielić się w życie Wietnamczyków w czasie wojny z Amerykanami. Wielką trakcją jest rejs tradycyjnym łodziami po Mekongu - trzeciej co do wielkości rzeki Azji, podczas rejsu wizyty w lokalnych wioskach, miejscowych sadach oraz na tradycyjnym pływającym targowisku My Tho.


14 Dzień 19.10 Wietnam – Ho Chi Minh City
Do południa czas wolny lub udział w wyciecze fakultatywnej.

18.00 wypłynięcie

14 Dzień 19.10 Wietnam – Ho Chi Minh City

Do południa czas wolny lub udział w wyciecze fakultatywnej.
18.00 wypłynięcie z Ho Chi Minh City.


15 Dzień 20.10 na morzu

Rejs po Morzu Południowochińskim.

16 Dzień 21.10 Tajlandia – Bangkok

07.00 przypłynięcie do Bangkoku, czas wolny lub udział w całodniowej wycieczce
fakultatywnej.

17 Dzień 22.10 Tajlandia – Bangkok

Wycieczka fakultatywna do Ancient City;
14.00 wypłynięcie z Bangkoku.

Bangkok
,
stolica i największe miasto Tajlandii, położone w południowej części kraju nad rzeką Menam- jest 22-gim miastem, co do liczby ludności na świecie. Bangkok jest jednym z najszybciej rosnących i najbardziej dynamicznie rozwijających się pod względem ekonomicznym miast w południowo-wschodniej Azji. Bangkok jest najciekawszym miejscem Tajlandii pod względem zabytków: znajduje się tu słynna Świątynia Leżącego Buddy (z największym w Bangkoku posągiem Buddy o długości 46 m), Świątynia Szmaragdowego Buddy (najważniejsze sanktuarium religijne kraju) a przede wszystkim Pałac Królewski (historyczna siedziba królów Tajlandii).

18 Dzień 23.10 na morzu

Rejs po Morzu Południowochińskim.

19 Dzień 24.10 Singapur

07.00 przypłynięcie do Singapuru. Wyokrętowanie. Czas wolny lub udział w wycieczce fakultatywnej.

Singapur – to niewielkie, ale bardzo gościnne miasto – państwo, leżące na samym krańcu Półwyspu Malajskiego. Zostało założone blisko 200 lat temu jako brytyjska kolonia handlowa. Obecnie to niepodległa republika i jeden z „azjatyckich tygrysów”, zapewniający swym mieszkańcom wygodne i spokojne życie. Jego oryginalna nazwa Singa Pura oznacza „Miasto Lwa”, ale to delikatne kwiaty orchidei stały się rozpoznawalnym wszędzie na świecie symbolem miasta.


20.30 odprawa biletowo – bagażowa na lotnisku w Singapurze;
23.05 wylot z Singapuru do Frankfurtu (na pokładzie słynnego samolotu Airbus A380).

20 Dzień 25.10 Frankfurt – Kraków

05.40 przylot do Frankfurtu według czasu lokalnego;
08.25 wylot z Frankfurtu do Krakowa;
10.00 przylot do Krakowa.
09.15 wylot z Frankfurtu do Warszawy;
11.00 przylot do Warszawy.

 

Zakończenie wycieczki.


Cena zawiera:

 • Przelot na trasie Kraków/Warszawa – Frankfurt – Pekin oraz Singapur – Frankfurt – Kraków/Warszawa samolotem rejsowym linii lotniczych LUFTHANSA;
 • 1 nocleg ze śniadaniem w Pekinie w hotelu 4*;
 • Program turystyczny w Pekinie zgodnie z programem ramowym;
 • Zakwaterowanie na 16 noclegów na statku wycieczkowym VOYAGER OF THE SEAS 4* w kajutach 2-osobowych wewnętrznych klasy L;
 • Podczas rejsu na statku 3 posiłki dziennie (napoje do obiadów i kolacji dodatkowo płatne);
 • Opłaty portowe;
 • Pakiet ubezpieczeniowy (koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, choroby przewlekłe, turystyka kwalifikowana, bagaż podróżny) podczas pobytu za granicą w TU Signal Iduna;
 • Opiekę polskiego pilota.


Cena nie zawiera:

 • Wizy do Chin wraz z kosztami pośrednictwa: 250 PLN;
 • Wycieczek fakultatywnych w portach;
 • Zwyczajowych napiwków dla załogi;
 • Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 2,8% łącznej wartości umowy.


Uwaga: Dozwolony limit bagażu podróżnego wynosi maksymalnie na osobę: 1 sztuka bagażu głównego o wadze do 23 kilogramów oraz 8 kg bagażu podręcznego; Cena dotyczy grupy min.40 osób + pilot; Aktualne przepisy dotyczące wymagań paszportowych i zdrowotnych znajdują się na stronach www.msz.gov.pl

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner