Paryż i Londyn - 7 dni!

Świetnie skomponowany program! Greenwich, zwiedzanie Londynu przez 2 dni, zwiedzanie Paryża przez 2 dni i Bruksela...

 

 

 

PROMOCJE NA KOLEJNE TERMINY!

 

 

 

 

WYJAZDY Z 27 MIAST W POLSCE!


ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE!


{rsform 5}

1. DZIEŃ

Zbiórka uczestników wycieczki i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię do Francji.

2. DZIEŃ
Przeprawa przez Kanał La Manche promem lub Eurotunelem. Przyjazd do Greenwich, gdzie znajduje się dawne astronomiczne Obserwatorium Królewskie, południk zerowy. Krótki spacer po parku. Przejazd komunikacją miejską do centrum Londynu. Wizyta w Muzeum Historii Naturalnej, najbardziej znanym i jednym z najciekawszych muzeów Londynu, w którym zgromadzono ponad 70 mln. eksponatów z całego świata. Przejażdżka London Eye, największym diabelskim młynem na świecie, podziwianie panoramy miasta z wysokości 135m. Obiadokolacja (fakultatywnie), przejazd komunikacją miejską do hotelu na nocleg.

3. DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd do centrum Londynu. Zwiedzanie najstarszej części miasta: katedra św. Pawła – najbardziej znany kościół anglikański w Wielkiej Brytanii. Następnie zwiedzanie Tower of London – byłego pałacu, a potem więzienia. Wizyta w skarbcu, gdzie przechowywane są insygnia koronacyjne (królewski pierścień i jabłko oraz berło z krzyżem i największym na świecie brylantem, korona brytyjska) oraz klejnoty królewskie. Tower Bridge, następnie rejs statkiem po Tamizie. Spacer po dzielnicy Westminster: Opactwo Westminsterskie – miejsce koronacji i spoczynku królów Anglii oraz pochówku wielu słynnych osób, m.in. Karola Dickensa, Isaaca Newtona, Karola Darwina. Parlament i Big Ben, 10 Downing Street – rezydencja i biuro premierów brytyjskich, budynek Gwardii Królewskiej, St. James’s Park i pałac Buckingham – główna rezydencja monarchów brytyjskich. Wizyta na Piccadilly Circus z figurką Erosa oraz na Trafalgar Square. Obiadokolacja w dzielnicy Chinatown (fakultatywnie), dla chętnych wizyta w pubie. Powrót do hotelu, nocleg.

4.DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd komunikacją miejską do British Museum zwiedzanie jednego z największych na świecie muzeów historii starożytnej, bezcennych zbiorów, kolekcji i skarbów świata. Wyjazd z Londynu, przeprawa przez kanał La Manche, przejazd w stronę Paryża. Obiadokolacja (fakultatywnie), przejazd do hotelu, nocleg.

5. DZIEŃ
Śniadanie. Zwiedzanie muzeum perfum Fragonard. Przejazd autokarem przez najpiękniejsze place Paryża: Place Vendome, Place de la Concorde, Plac de Gaulle’a z Łukiem Triumfalnym. Pola Elizejskie, Most Aleksandra III. Wjazd na wieżę Eiffla. Pola Marsowe. Zwiedzanie Luwru – jednego z trzech największych muzeów na  świecie z dziełami największych artystów wszechczasów. Po południu wyspa La Cite – serce Paryża z katedrą Notre Dame,  Pont Neuf, Pałacem Sprawiedliwości. Obiadokolacja (fakultatywnie). Rejs statkiem po Sekwanie. Powrót do hotelu na nocleg.

6.DZIEŃ

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd komunikacją miejską do dzielnicy  Montmartre. Spacer po wzgórzu: Bazylika Sacre Coeur, Place du Tertre, Place Pigalle, kabaret Moulin Rouge. Czas wolny. Po południu wyjazd z Paryża. W drodze powrotnej do Polski krótkie zwiedzanie Brukseli m.in.: stare miasto z Grande Place oraz symbol Brukseli Manneken Pis (siusiający chłopiec) a następnie nocny przejazd przez Niemcy w kierunku Polski

7. DZIEŃ

Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.        

DOPŁATY:
Dopłata do pokoju 1 – os.: 450zł
Dopłata do 4 obiadokolacji (bez napoi): 290zł

CENA  IMPREZY OBEJMUJE:
- 2 noclegi w hotelu** w Londynie, pokoje  2-os. z łazienkami,
- 2 noclegi w hotelu** na obrzeżach Paryża, pokoje 2–os. z łazienkami,
- 4 śniadania,
- przejazd autokarem (barek, wc, klimatyzacja, dvd/video),
- przeprawę przez Kanał La Manche (prom lub Eurotunel),
- ubezpieczenie,
- program turystyczny,
- opiekę pilota.

CENA NIE OBEJMUJE:
- biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnika w Londynie i w Luwrze oraz biletów komunikacji miejskiej: około 85 GBP i około 55 EUR.
NOWOŚĆ - obsługa grupy powyżej 30 uczestników w systemie TOUR GUIDE!
- koszt wynajęcia zestawu słuchawkowego - 12 EUR. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.
 

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner