Transport busy Wrocław

Szanowni Państwo!

Zajmujemy się kompleksową obsługą osób prywatnych, jak i firm w zakresie transportu osobowego i ciężarowego do 3,5 t.Posiadamy samochody z odpowiednimi dokumentami i zezwoleniami Uni Europejskiej,niezbędnymi do przewozu osób (MIĘDZYNARODOWA LICENCJA ORAZ CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH) w międzynarodowym transporcie drogowym.

Oferujemy wynajem nowoczesnych i komfortowych minibusów, takich jak:

  • Volkswagen Caravelle,
  • Mercedes Sprinter,
  • Vario,
  • Mercedes 303,
  • Eos 100,
  • VanHool i Bova

Specjalizujemy się w przewozie jachtów wraz ze sprzętem i załogą. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w transporcie osób, gdyż od kilku lat systematycznie dowozimy klientów wielu dużych polskich touroperatorów na lotniska w całej Polsce i za granicą.

Realizujemy również połączenia antenowe dla wielu polskich biur podróży. Prowadzimy także działalność w ramach transportu osobowego dla TVP Wrocław, TVP Warszawa, APAT, Wrocławski Teatr Współczesny, Bobi Film, Telewizja Polsat Sport i Canal + w zakresie festiwali, widowisk sportowych i programów dokumentalnych.

Zajmujemy się tym osobiście, ale współpracujemy także ze sprawdzonymi i rzetelnymi Kierowcami, którzy są uczynni, uprzejmi i kontaktowi w stosunku do Klientów.

Więcej informacji znajdą Państwo pod TRANSPORT OSOBOWY

 

{rsform 5}

 

 

Więcej informacji>>>

 

71 364 00 17; 71 333 30 30
tel/fax: 71 364 06 34
Kom: 886 544 004
Wiolka   Magda  

email

baner-najp-plaze

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
BĄDŹ ZAWSZE NA BIEŻĄCO

baner-wypocz

wyprawy-zycia-right

barton banner